Treeningstiilid

Aastal 2013 alustasin teekonda, et oma treeneriks saamise unistus ellu viia. Sellest ajast saadik olen läbinud erinevaid koolitusi nii Eestis kui välismaal. Minu läbiviidavad treeningud on lõbusad, tõhusad ning emotsiooniderohked. Tutvu allpool, mida erinevad treeningstiilid endast kujutavad. 

ZUMBA®

Pidu! Lõbus tantsuline treening, mis sisaldab ladina rütme, energilist muusikat ja liikumist ning ohtralt puusa ning sheikimist 🙂 Zumbas vigu pole – on soolod! Tule lase oma sisemine tantsujumalanna välja!

Jumping®

 

Lõbus ja tõhus treening käsitoega minibatuutidel – palju naeru, tõsist tööd ja higistamist. Sobilik tempo nii alustajatele kui edasijõudnutele. Ei põruta põlvi, sobilik ka neile, kel seljaga probleeme. Vastunäidustatud südamehaigetele ning rasedatele. 

Piloxing®

Selles treeningus saavad kokku tugev ja jõuline poks, naiselik pilates/ballett ning lõbus tants. Treening toimub paljajalu ning treeninguid saab järgmisele tasemele viia, kasutades lisaraskusena spetsiaalseid Piloxingu kindaid, mis on sama rasked kui poksikindad (250g kumbki). Minult saab osta kindaid ning libisemisvastaseid sokke (lahtise ja kinnise varbaosaga, põlvikud). Võta minuga ühendust 🙂

pound®

Rokkstaaride kogunemispaik! 45-minutit mõnusat muusikat, trummipulkadega välja elamist ja palju kükke ning väljaasteid… nagu muuseas 🙂 Tunnis kasutatakse vahvaid rohelisi spetsiaalseid trummipulki (Ripstix), mis ei põruta käsi ja teevad mõnusat häält.

Stripdance

Naiselik ja sensuaalne, tantsime püsti ja põrandal, sulgboade, sallide, tokkide, toolidega. Riided jäävad selga. Võimalik tellida ka näiteks tüdrukuteõhtule. Piilu SIIA.

Strong nation®

HIIT- treening, kus löögid, kükid ja burpeed on muusikasse sätitud.

Zumba Kids & Kids Jr

Zumba lastele – lõbus tantsuline liikumine. Eakohased liigutused ja muusika.