Tere, armas hing!

Saame tuttavaks! 

Olen Kristiina Rauba (endine Musto), rühmatreeningute treener, kahe lapse ema ning aktiivse eluviisi edendaja oma kodukandis Võrus.

Olen üles kasvanud treeningsaalides alates sellest ajast, kui olin 3-aastane ning mu ema Anneli alustas oma treenerikarjääri. Loogiline jätk oli osaleda erinevates tantsutreeningutes, võistlustel ning luua kavasid kooli võimlemisfestivalidele. Juba 2.klassis kirjutasin kooli almanahhis, et hakkan võib-olla treeneriks. Mäletan, et võib-olla lisasin seetõttu, et see aeg tundus nii kauge olevat. Oma unistuste poole püüeldes asusin ülikooli kõrvalt (õppisin õpetajaks!) paralleelselt õppima Eesti Võimlemisliidu rühmatreenerite baaskoolitusele ning sellest ajast saadik olen ennast täiendanud eri stiile õppides nii Eestis kui ka välismaal. Minu missiooniks on inimesteni tuua uudseid, lõbusaid ja emotsionaalseid treeninguid, sest usun, et treeningud võivad olla tõhusad ka siis, kui sul on tunne, et hoopis lõbutsed. Soovin, et kõik minu treeningutes osalejad lahkuvad trennist naeratades ning olles rohkem motiveeritud ning enesekindlamad kui varem. Lisaks treeningutele meeldib mulle korraldada ka erinevaid üritusi. Tamula rannazumbade üritustesarjast on välja kasvanud Eesti suurim Zumba üritustesari, mis toimub tänavu juba 7. korda ning mis toob Võrru Tamula kaldale kokku üle 150 tantsusõbra üle Eesti.

Kõigi oma tegemiste kõrvalt sain 2020 aasta veebruaris esmakordselt emaks ning valmistudes sünnituseks ning hilisemaks taastumiseks läbisin rasedusaegse ja peale sünnitust taastumise harjutuste spetsialisti koolituse ning soovin oma uusi teadmisi jagada ka teiste tulevaste ning juba väärikat tiitlit kandvate tublide emadega.

20.10.2020 avasime Võrus Treeningstuudio Fookuse, kus saab harrastada aastaringselt laia valikut rühmatreeninguid, külastada jõusaali, squashi, lauatennist, solaariumit, infrapunasauna ja privaatsauna. Lisainfo SIIT.

Tere tulemast minu teekonda jälgima! 

 

Sära.hinga.tegutse.

minu teekond

2013         Eesti Võimlemisliidu aeroobika – ja rühmatreenerite I tase

2015         Zumba® Basic 1 (koolitaja Jessica Exposito ES)

2015         StripDance kursus I tase (koolitaja Mai Buschmann EE)

2016         STRONG by Zumba® (koolitaja Izabela Kin PL)

2017         Jumping® fitness (koolitaja Jakub Marik CZ)

2017         Tartu ülikooli haridusteaduste magister (õpetaja tase 7, sotsiaalpedagoog tase 8)

2018         POUND® fitness (koolitaja Karolina Mankute LT)

2019         Eesti Punase Risti esmaabi 8t täiendkursus

2019         Piloxing® (koolitaja Myra Cremers-Heerink NL)

2019         Zumba Kids & Kids Jr. (koolitaja Jaromir Cremers NL)

2020         Pregnancy and Postpartum Corrective Exercise Specialist (Raseduse ja sünnitusjärgse korrigeeriva treeningu spetsialist) (koolitaja dr. Sarah Ellis                      Duvall USA)

2020         Treeningstuudio Fookus rajaja

2021         Pregnancy Yoga Teacher Certificate Course (Rasedate joogaõpetaja kursus) (koolitaja Jessica Fleming USA)

2021         Piloxing Booty® (koolitaja Viveca Jensen USA)

2021         Generation POUND® (koolitaja Cassie Burke-Martinson USA)

2021         Piloxing Booty+® (koolitajad Viveca Jensen & Cortney Gornall USA)

2022         Kids Yoga Teacher Certificate Course Ages 2-17 (2-17a laste joogatreeneri kursus) (koolitaja Jessica Fleming USA)

2022         Jumping® Extension – Jumping® Kids, Jumping® Core, Jumping® Drum (koolitaja Jakub Marik CZ)

2022         POUND® Unplugged (koolitaja Joyce Wong USA)

2023         Jumping® Fusion  (koolitaja Jakub Novotny CZ)

Lisaks olen aastast 2015 traditsioonilise Eesti suurima Zumba üritustesarja Tamula Rannazumba eestvedaja ja peakorraldaja. Tamula Rannazumba kohta rohkem infot SIIT.

Olen Access Bars praktik ja Accessi kehatehnika “Silmanägemise korrigeerimine” vahendaja.