Unustamatu pidu!

aktiivne vahepala sinu üritusel

 

Soovid korraldada meeldejäävat pidu, olgu selleks siis enda või lapse sünnipäev, firma suvepäev, poissmeeste- või tüdrukuteõhtu? Oled jõudnud õigesse kohta! 
Allpool toodud mõned võimalused ja ideed – kindlasti saame ka teiepoolseid ideid ja soove ellu viia. 

 

Võimalused:

–    Täiskasvanute sünnipäev/firmaüritus/kokkutulek vm.

Võimalus valida lõbusate treeningute vahel või tellida temaatiline tantsuline vahepala. Temaatilistest liikumistest olen näiteks läbi viinud hard rock, Oktoberfest, etno, sulgboadega, 70ndad ja hipid stiilis liikumisi. Võimalusi on piiritult! Nt erinevad ajastud, ABBA, militaar, Bollywood, kantri vms. Temaatilistele üritustele tulen ka ise kostümeeritult.  

–    Laste sünnipäev

Võimalus valida lõbusa tantsulise liikumise vahel. Nt Zumba® lastele (tants), POUND® lastele (trummipulkadega), Jumping® lastele (minibatuutidega).
Temaatiline liikumine nt multikakangelased; lilled, liblikad ja lepatriinud vm. 
Soovi korral ka aktiivsete mängude läbiviimine.

–    Poissmeesteõhtu

Võimalus valida aktiivne lõbus treening või tellida temaatiline vahepala. Treeningute valikus: Zumba® (tants), Jumping®  (minibatuutidega treening), POUND® (trummipulkadega treening), Kickbox.

–    Tüdrukuteõhtu

Sensuaalne ja naiselik tantsuõpetus pruudile/sünnipäevalapsele ning tema naiskonnale, kus peakangelanna on tähelepanu keskmes. Stripdance, burlesque, heels, tantsu õppimine mehe üllatamiseks. Rohkem võimalusi leiad SIIT.

-Üllatustants

Soovi korral koostan kava kliendi soovitud muusika järgi, millega üllatada sünnipäeval/pulmas vms. Vastavavalt soovidele ja vajadustele õpetusvideo/eratreeningud, võimalus ka üritusele kohapeale tulla.

Võimalusi on palju! Kirjuta oma soovidest ning paneme vägeva ja unustamatu paketi Teie üritusele kokku!

Paketi hind alates 75€