elu on pidu!

Lisaks sellele, et minu läbiviidavad treeningud on lõbusad, pakun erinevaid teenuseid, et tuua ellu rohkem lõbu. Iga päev on pidupäev! Tutvu teenustega allpool.

Aktiivne vahepala üritusel

Meeldejääv pidu – täiskasvanute ja laste sünnipäevad, firma suvepäev, kokkutulek, poissmeeste- ja tüdrukuteõhtud. Lõbusad aktiivsed vahepalad ja temaatilised liikumised.

Aktiivne vahepala tööl/koolis/lasteaias

 

Pidu keset tööpäeva! Kas teadsid, et aktiivne vahepala tööpäeva jooksul aitab parandada sooritusvõimet ja tõstab heaolu? Kutsu mind oma ettevõttesse, lasteaeda või kooli aktiivset liikumist läbi viima või loengut pidama. 

Stripdance tüdrukuteõhtul

Meeldejääv pidu tüdrukuteõhtul või sünnipäeval. Tantsuõpetus pruudile/sünnipäevalapsele ja tema naiskonnale. StripDance sulgboade/sallide/tokkide/toolidega, burlesque, Heels.

Access bars®

sessioonid

Kas soovid elada oma elu kerguse, rõõmu ja hiilgusega? Inimese peas on 32 punkti, mille õrna puudutamisega vabastatakse kergusega kõik, mis takistab sul ükskõik mida vastu võtmast. Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud kõikide oma elude jooksul.

Silmanägemise korrigeerimise kehatehnika

Tahad näha? Päriselt? Sinu võimalus parandada oma nägemist loomulikul teel! “Silmanägemise korrigeerimine” on Accessi kehatehnika, mis läbi erinevate energeetiliste sageduste vahendab muutust silmanägemise taastamisele, leevendust silmade ülekoormuse, nägemishäirete või ka eredast valgusest tingitud pimestuse korral jms. Lisaks sellele aktiveeritakse energiad, et näha nii oma elu kui kõiki võimalikkuseid enda ümber selgemalt ja avaramalt. Võimalus vabaneda prillidest või läätsedest.