Access Consciousness®

Access bars®

Tahad elada oma elu kerguse, rõõmu ja hiilgusega? Väga hea, elu on Sind juhatanud õigesse kohta 🙂

 

Inimese peas on 32 punkti, mille õrna puudutamisega vabastatakse kergusega kõik, mis takistab sul ükskõik mida vastu võtmast. Need punktid sisaldavad kõiki mõtteid, ideid, uskumusi, emotsioone ja arvamusi, mille oled salvestanud kõikide oma elude jooksul.

Iga Barsi® seansiga on võimalik vabastada suur hulk piiranguid selles eluvaldkonnas, mis on seotud konkreetse Barsi® punktiga. Näiteks tervenemise punkti puudutamise kaudu võivad vabaneda kõik sinu arvamused ja uskumused selle kohta, kuidas sul on võimalik terveks saada või terve olla.

See protsess on uskumatult hellitav ja lõdvestav ning vabastab piirangud sinu nendes elu aspektides, kus oled muutusteks valmis. Bars® on üks imeline vahend oma elus muutuste loomiseks. Enamik inimesi ütlevad, et pärast Barsi® seanssi on pea selge ja liigsetest mõtetest vaba.

 

Kui suure osa oma elust veedad sa tegutsemises selle asemel, et vastu võtta? Oled sa märganud, et su elu ei ole ikka veel selline, nagu soovid? Sa võid saada kõik, mida ihaldad (ja rohkemgi veel), kui oled valmis rohkem vastu võtma ja vähem tegema. Bars® seansi kogemine annab võimaluse selleks, et sinu ellu saaks ilmuda palju enamat.

Bars® on aidanud tuhandetel inimestel muuta erinevaid aspekte oma keha ja elu osas, kaasa arvatud uni, tervis, kehakaal, raha, seks, suhted, ärevus, stress ja palju muud. Kõige halvemal juhul tunned pärast Barsi® seanssi, et oled saanud elu parima massaaži. Parimal juhul võib kogu su elu täieliku kergusega muutuda suurepärasemaks.

Kui ülalolev kõnetas Sind, siis võta minuga ühendust ja lepime sessiooni aja kokku 🙂

Access Bars® seanss 1-1,5h
Tasakaalupanus 50€